Hebrew Date: 9/6/5781 > Strona główna

06

Maj

Korona(ś)wirus PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Napisałem felieton na początku "pandemii" i przeznaczyłem go dla pół kretynów i debili, z funkcją przewodu pokarmowego - czyli dla mieszkańców naszego globu w około 98%. Napisałem, że nie istnieje zagrożenie, i że jest to ściema władców świata, aby zniewolić idiotów w neoniewolnictwie właśnie. Jesteśmy w środku tzw. "pandemii" i piszę drugi paszkwil na "koronaświrusa" i jego wyznawców. Już są masowe bankructwa i masa samobójstw ukrywanych skrzętnie. Dziś pokazuję fakty i dowody, i apel Papieża do władców marionetek, aby nie przerażali tępych owieczek. Owieczki ,czyli 98% populacji świata i tak z natury urodzenia są tchórzami do strzyżenia i zeżarcia. Dla bardziej rozumnych i rozgarniętych podaję stronę, gdzie można oglądać stan świata i populacji w historii, i w danym momencie. Poczujecie się mądrzy, jak bogowie i władcy marionetek. Więcej danych o pół kretynach na świecie już nie ma. www.worldometers.info/pl/ Na tej stronie możecie kontrolować informacje i nie dać robić się w "koronaświrusa". Tak mi przykro, że jesteście tak naiwni i bezbronni. Bez "koronaświrusa" nie udało by się zerwać Wam masek arogancji przyspawanych do głowy. Wszystkie opadły i ukazały tchórzy i bezrozumne bydło, które za chwilę władcy marionetek poprowadzą na rzeź. Wspomnicie moje słowa!!! Ale będzie już za późno. Smacznego i na zdrowie:)

Leon Baranowski Argentyna Buenos Aires.

Ostatnio zmieniany w Wtorek, 05 Maj 2020 10:20
Więcej…
 

05

Maj

Słownik pojęć wolnomularskich PDF Drukuj Email
Wpisany przez Reb. Janusz Baranowski   

kolumny J i B — nazwy dwóch kolumn w świątyni wolnomularskiej nawiązują do legendarnych czasów budowy świątyni Salomona: czeladnicy murarscy otrzymywali zapłatę za swoją pracę przy kolumnie południowej Jakin (J), uczniowie — przy kolumnie północnej zwanej Boaz (B); podczas masońskich obrzędów rytualnych Czeladnicy zajmują miejsca przy kolumnie prawej (południowej), która jest symbolem stabilności i szczerości, Uczniowie plasują się za kolumną lewą (północną), w miejscu najsłabiej oświetlonym, co ma oznaczać najniższy stopień wtajemniczenia; przyjęto również określać kolumną zespoły Uczniów i Czeladników

Więcej…
 

30

Kwi

OPERACJA „MOST” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Leon Baranowski, Buenos Aires, Argentyna   

Rozmawia Andrzej Brzeziecki, Newsweek, nr 14, 30.03-5.04.2020 r.

Pod osłoną nocy Aerofłot lądował na Okęciu, gdzie radzieccy Żydzi przesiadali się do samolotów izraelskich. Ochraniali ich agenci Mosadu i zomowcy antyterroryści, a zza płotu Okęcia filmowały to służby państw arabskich

W latach 1990-1992 ponad 42 tysiące Żydów obywateli Związku Radzieckiego dotarło do Izraela dzięki tranzytowi przez Polskę. O operacji „Most” - największej w historii polskich służb specjalnych - opowiada Wojciech Raduchowski-Bro- chwicz, współtwórca kontrwywiadu III RP.

Więcej…
 

28

Kwi

Z KSIĘGI AGADY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Cwi Abramowicz, Antwerpia   

Między pierwszym i drugim zburzeniem bejt haMidraszu

Powietrzny zamek króla Tyru Hirama na środku morza

Synu człowieczy — powiedział Bóg do proroka Ezechiela — pójdź w moim imieniu do władcy Tyru, Hirama i powiedz mu: Daremnie chełpisz się wmawiając sobie:

„Jestem bogiem, zamieszkuję pośród mórz w siedzibie bogów”.

Hiram, król Tyru, pysznił się swoim pałacem, który zbudował na wystającej z morza wysokiej skale. Pałac stał na czterech potężnych, wysokich żelaznych filarach wbitych w skałę. Był to siedmiopiętrowy gmach na kształt siedmiu niebios z ich źródłami światła, wspaniałym tronem, świętymi zwierzętami, piorunami i błyskawicami, kometami i meteorami.

Więcej…
 

24

Kwi

Gehenna amanta PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Kamil Nadolski, Newsweek, nr 15, 6-13.04.2020 r.

Wielu wróżyło mu karierę na miarę Humphreya Bogarta. Zamiast do Hollywood przez donos szpicla trafił do Auschwitz

Więcej…
 

21

Kwi

Jak uczyć tolerancji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Reb. Janusz Baranowski   

Ryszard Radwiłowicz, Wolnomularz Polski, nr 38, maj-czerwiec 2003

”Musimy dotrzeć do rozumu, uczuć i sumienia tych, którzy w atakowaniu „obcych” widzą rozwiązanie swoich problemów. Musimy ich przekonać, że owi „obcy” to tacy sami ludzie jak my. I że żyjąc z nimi w przyjaźni osiągniemy więcej, być może również szybciej rozwiążemy nasze problemy.” - A. Kwaśniewski

”W naszych szkołach różnego typu osłabiony i zaniedbany jest proces wychowawczy... Idea wychowania podstawowego kształtującego postawy równości i współpracy, umiejętnie wcielany w życie, może przyczynić się do tworzenia runo ej jakości stosunków międzyludzkich u młodego pokolenia.” Z. Zaborowski

Ostatnio zmieniany w Wtorek, 26 Listopad 2019 09:57
Więcej…
 

17

Kwi

ŻYDOWSKA RODZINA ZABITA PRZEZ „SWOICH” - KAMIEŃ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aron Kohn, Hajfa – Izrael   

Tekst Elżbieta Turlej, Newsweek, nr 13, 23-29.03.2020 r.

Ojciec przed śmiercią zdradził, na czyjej ziemi ich pochowali. Od lat walczę, żeby mieli tam choć kamień z napisem, ale właściciel pola, działacz PiS, mówi: nie chcę problemów

Więcej…
 

15

Kwi

EPITAFIUM ZAGŁADY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Leon Baranowski, Buenos Aires - Argentyna   

30.03.2020 r.

Mówi się, że uderzenie skrzydeł motyla na jednej półkuli powoduje huragan na drugiej i są to sprzężenia zwrotne składające się na los nieubłagany.

Tak i tym razem się stało, że decyzja Słonecznego Selima w kwestii rozbiórki drewnianej kawiarenki zwanej przez tubylców Hajfą spowodowało światową epidemię koronowirusa.

Harmonia świata została naruszona, jej ekonomia, spokój, poprzez wyrwanie kilku desek składających się na legendarną ostoję sztucznych motyli przyczepionych na belki Hajfy, starożytnego portu piratów i korsarzy.

Równowaga świata zaklęta była w tych deskach, dachówkach, zdarzeniach zamkniętych w tej kawiarence, gdzie miłość, marzenia pięknych panien i kawalerów skonfigurowała porządek świata, gdzieś na krańcach Sarmacji.

Wszyscy zostaliśmy ukarani i napiętnowani zbezczeszczeniem świątyni miłości, rozpusty i występku o nazwie Hajfa.

Ten ład był zaklęty i nienaruszalny, a jednak Słoneczny Selim zburzył go w imię nowego porządku wszechświata. Byłem świadkiem jak się narodził słoneczny niemowlak, jak przepowiadano jego boską siłę ustami Andrzeja Lisiaka z Tybetu, a więc nazwałem go Selimem, imieniem Tamerlanów, Dżyngischanów niszczycieli cywilizacji. Od zburzenia Hajfy przez Selima świat będzie już nie ten i pożre go zaraza.

Znamiennym było zapytanie praczki Anny czy nie boli mnie serducho, gdy burzony jest gmach drewniany zbudowany z moich marzeń, fascynacji Cezarego Majdańskiego i fantazji Selima.

Odpowiedziałem, że nie, gdyż nawykłem w życiu do rozstań, grabieży moich włości i dobytku przez złowieszczy, rozszalały tłum łupiszców.

Odpowiedziałem, że burzymy, aby tworzyć i budować nowe słoneczne i boskie łady nowego świata.

Nie wiem czy Anna pojęła istotę rzeczy, lecz tego dnia dokonała pogromu i wywarła srogi gniew na prostaku, kanzyperdzie, adwokacie diabła, mecenasie spraw przegranych, niejakim Jacku.

Percepcja Jacka nie pojęła ogromu spustoszenia, które nawiedzi jego prostackie domostwo, i plagi jakie spadną na jego potomstwo plugawe, w zamian za naruszenie nietykalności Anny.

Tego nie należało uczynić, lecz stało się i pomsta dosięgnie prostego idiotę.

Jednakowoż staje się to wszystko w wyniku naruszenia harmonii zaklętej w deskach legendarnej Hajfy, laguny i schowka Piratów z Karaibów zakochanych w Syntii Alegmane z Santa Luchii…

Leon Baranowski, Buenos Aires – Argentyna

 

14

Kwi

W CIENIU SHOAH: Łódź - Getto PDF Drukuj Email
Wpisany przez Cwi Abramowicz, Antwerpia   

Łódź. Getto

Dekretem Hitlera z dnia 8 października 1939 r. został utworzony i wcielony do Rzeszy tzw. Reichsgcut Posen (Okręg Rzeszy Poznań). W jego skład weszły trzy rejencje (Regierungsbezirke): Inowrocław (Hochensalz), Kalisz (nieco później siedzibę tej rejencji przeniesiono z Kalisza do Łodzi) i Poznań.

Więcej…
 

10

Kwi

Studnicki i Żydzi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aron Kohn, Hajfa – Izrael   

Piotr Zychowicz, DoRzeczy, nr 11, 9-15.03.2020 r.

Władysław Studnicki oskarżany jest o krwiożerczy, nazistowski antysemityzm. Zarzuty te są nieprawdziwe i krzywdzące

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL