Hebrew Date: 12/19/5780 > Strona główna

13

Mar

ZDELEGALIZUJMY MASONERIĘ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aron Kohn, Hajfa – Izrael   

Stanislas Balcerac, Warszawska Gazeta, nr 4, 24-30.01.2020 r.

Polska jest na nowo celem zmasowanego ataku inspirowanego z zagranicy, który chce podważyć suwerenność państwa i zniszczyć społeczeństwo katolickie. W tym ataku komuniści połączyli siły z masonami, a wielu komunistów z PRL przeszło do masonerii po1989 r.

Więcej…
 

11

Mar

„Koronaświrus” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Reb. Janusz Baranowski   

Częstochowa, 10.03.2020 r.

Dedykuję ten artykuł wszystkim kretynom, półkretynom, idiotom, którzy nabrali się na koronowirusa-świrusa. Cieszę się, że dożyłem momentu, że mogę powiedzieć „sprawdzam!” I udowodnić, że 80%-90% społeczeństwa świata od zawsze to prostacy i głupcy nadający się tylko do rozmnażania i użyźniania ogródków swoimi odchodami. Jak mówił mój ojciec lekarz „to tylko przewody pokarmowe, bez mózgu”.

Więcej…
 

10

Mar

Budowa Pomnika-Obelisku Ku Czci Szarych Szeregów okręgu częstochowskiego 1939-1945 na skwerze druha Zygmunta Łęskiego w Częstochowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Ostatnio zmieniany w Środa, 11 Marzec 2020 07:11
Więcej…
 

10

Mar

Świadek epoki, która zginęła. Aleksander Bardini — 1913-1995 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Cwi Abramowicz, Antwerpia   

Nietrudno uważnemu czytelnikowi, który śledził materiały wspomnieniowe poświęcone zmarłemu w lipcu 1995 roku Aleksandrowi Bardiniemu, dojść do wniosku, że to nie role sceniczne, w których występował, nie poszczególne osiągnięcia reżyserskie w teatrze czy operze, nie sukcesy pedagogiczne — tak bardzo wyróżniały go z plejady aktorów, reżyserów, ludzi teatru w Polsce. Byli przecież i lepsi aktorzy. Byli i wybitniejsi inscenizatorzy. Byli — z pewnością — lepsi pedagodzy niż Bardini. Tym, co Go tak bardzo wyróżniało, że trudno tu nawet o porównania — była przede wszystkim niezwykła osobowość. Osobowość intelektualna i osobowość artystyczna.

Więcej…
 

06

Mar

Emigracja a nie eksterminacja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Leon Baranowski, Buenos Aires, Argentyna   

Piotr Zychowicz, doRzeczy, nr 3, 13-19.01.2020 r.

Polska w latach 30. miała plan masowej emigracji Żydów. Chciała go jednak zrealizować we współpracy z Żydami, a nie z Hitlerem

Więcej…
 

03

Mar

Wołanie o nowe aggiornamento PDF Drukuj Email
Wpisany przez Reb. Janusz Baranowski   

Wielebny Aleksander Onzull, Wolnomularz Polski, nr 42, marzec-kwiecień 2004

„Jeżeli Rzymsko-Katolicki Kościół jako instytucja ma istnieć w XXI wieku, to potrzebuje papieża Jana XXIV” - Ks. dr prof. Hanss Kung

Cały świat, w którym Dobra Nowina Jezusa z Nazaretu jest głoszona i praktykowana, cztery lata temu świętował, fakt że przez 2000 lat, Jezus przez wielu nazwany jest Chrystusem.

Więcej…
 

28

Lut

JAK IEST NAPRAWDĘ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Jerzy Bander, Warszawska Gazeta, nr 50, 13-19.12.2019 r.

Gdy żydowskie organizacje ze Stanów Zjednoczonych żądają od Polski setek miliardów dolarów, należy postawić pytanie: jakie moralne prawo mają te organizacje do takich działań? Odpowiedź może być tylko jedna: nie mają i nigdy nie będą miały takiego prawa.

Więcej…
 

25

Lut

Wieszanie trzeba mieć we krwi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Reb. Janusz Baranowski   

Kamil Janicki, Newsweek, nr 1-2/2020, 30.12.2019-12.01.2020 r.

Alberta nikt nie musiał pytać, dlaczego wybrał ten zawód. Już jako 11-łetni chłopiec ogłosił: „Gdy skończę szkołę, zostanę katem”. Tak samo jak ojciec i stryj

Więcej…
 

21

Lut

POLITYCZNA CHANUKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Leon Baranowski, Buenos Aires, Argentyna   

Stanislas Balcerac, Warszawska Gazeta, nr 50, 13-19.12.2019 r.

Dlaczego najwyższe władze polskiego państwa, Prezydent i Marszałek Sejmu, celebrują od kilku lat militarne zwycięstwo Żydów nad Grekami w Judei w 165 roku przed naszą erą, nazywane potocznie Chanuką? Co to ma symbolizować? Czy nasze najwyższe władze państwa nie mają nic innego do roboty, czy też może zostały omotane przez grupę zewnętrznych rekonstruktorów historycznych?

Więcej…
 

18

Lut

Pamiętajmy o Paneuropie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Reb. Janusz Baranowski   

Adam Witold Wysocki, Wolnomularz Polski, nr 42, marzec-kwiecień 2004

W maju 2004, a więc już za niewiele dni Polska będzie nowym członkiem Unii Europejskiej. Za jednością Europy, z naszym w niej, polskim udziałem opowiedzieli się oficjalnie, na specjalnej konferencji, wolnomularze Wielkiego Wschodu Polski. O ile nam wiadomo podziela stanowisko takie większość wolnomularzy polskich, będących członkami innych obediencji i organizacji masońskich działających w naszym kraju. W dyskusjach na ten temat które w różnych formach toczyły się w naszych środowiskach, co zrozumiałe, nie zabrakło przy większościowej zdecydowanej aprobacie, także różnych głosów krytycznych. Dotyczyły one w szczególności form przekazu samej idei zjednoczenia europejskiego.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL