Hebrew Date: 7/18/5779 > Strona główna Aktualności
Aktualności
KONSEKWENCJE REJTERADY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Reb. Janusz Baranowski   
Poniedziałek, 25 Marzec 2019 00:00

Piotr Lewandowski, Warszawska Gazeta, nr 8/610, 22-28.02.2019 r.

Trzeba wreszcie zacząć mówić o żydowskiej kolaboracji z komunistami. Przypominać o wydawaniu Polaków przez Żydów w ręce NKWD po sowieckiej agresji 17 września 1939 r. O żydowskich funkcjonariuszach sowieckiego aparatu represji i ich czynnym udziale w stalinowskim ludobójstwie. O nad reprezentacji Żydów w aparacie komunistycznego terroru, katowaniu i mordowaniu polskich patriotów. Generalnie - głosić na cały świat, że Żydzi mają ręce unurzane po łokcie w polskiej krwi. I mają to robić nie tylko historycy czy publicyści, lecz przede wszystkim przedstawiciele polskiego rządu - tak jak czynią to członkowie rządu i dyplomaci izraelscy. Oczekuję, że polski premier i polscy ministrowie przy każdej okazji będą przypominali żydowskie zbrodnie na Polakach. Potem można najwyżej sprostować, że miało się na myśli „poszczególnych Żydów" a nie „państwo" czy „naród"...

Ostatnio zmieniany w Wtorek, 05 Marzec 2019 12:37
Więcej…
 
CZY ŻYDZI WYSSALI ANTYPOLONIZM Z MLEKIEM MATKI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Reb. Janusz Baranowski   
Czwartek, 21 Marzec 2019 00:00

Mirosław Kokoszkiewicz, Warszawska Gazeta, nr 8/610, 22-28.02.2019 r.

Panie ministrze Israelu Katz, parafrazując pańskie słowa, antypolonizm był wrodzony u Żydów przed Holokaustem, podczas, i po nim też. (...) Prawdy historycznej nie można zmienić. Wielu Żydów kolaborowało z nazistami i brało udział w zagładzie Żydów podczas Holokaustu. Żydzi wyssali antypolonizm z mlekiem matki.

Więcej…
 
JAK ŻYDZI MORDOWALI POLAKÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Reb. Janusz Baranowski   
Poniedziałek, 18 Marzec 2019 00:00

Dziś powiedzenie - Żydzi mordowali Polaków, chociaż zgodne z faktami i będące parafrazą słów premiera Izraela, natychmiast wywołuje zarzut „antysemityzmu" I w finale w naszym kraju, w mieście, gdzie każda płyta chodnika jest zbroczona krwią ofiar niemieckich zbrodni, jesteśmy opluwani. Taka to żydowska „wdzięczność" za ryzykowanie życiem dla ich braci. Świat słyszy kłamstwa i im wierzy. Najsmutniejsze jest to, że polskie władze, gdy opluwany jest polski naród, przekonują, że to tylko pada deszcz.

Więcej…
 
Zachęta do studiów historii Polski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Janusz Baranowski   
Czwartek, 14 Marzec 2019 00:00

Na temat roku 2018-2019 w Polsce napisano wiele prawd i półprawd. Napotkałem wywiad z profesorem Andrzejem Chwalbą z UJ pod tytułem „Ostatnia Chwila Niepodległości”. W sumie to autor na pierwszym miejscu mnie zaintrygował, a później naturalnie temat niepodległości 1918 roku.

Spotkaliśmy się z Andrzejem Chwalbą w Częstochowie, po sąsiedzku, i rodzinnie. Ja licealista Liceum im. H. Sienkiewicza, a Andrzej korepetytor historii.

Więcej…
 
KTO SIĘ BOI HISTORII POLAKÓW I ŻYDÓW? (część pierwsza) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aron Kohn – Hajfa, Izrael   
Poniedziałek, 11 Marzec 2019 00:00

dr Ewa Kurek, Warszawska Gazeta, nr 7, 15-21.02.2019 r.

Cała polityka PSS względem środowisk żydowskiej diaspory i Izraela sprawia mocne wrażenie zaściankowości, która w polityce zagranicznej jest dla Polski zabójcza. Oznacza zwykły brak znajomości świata, w tym wypadku świata żydowskiego. Oznacza także myślenie w kategoriach spiskowej teorii dziejów o jakiejś niezwykłej żydowskiej nadprzyrodzonej i globalnej mocy sprawczej, której należy się bać, której należy na każdym kroku ustępować i poświęcać dla niej także polskie prawo i obowiązek dociekania prawdy.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL