Hebrew Date: 6/19/5784 > Strona główna Aktualności Płeć mózgu Hitlera – bolszewika i lewaka

18

Wrz

Płeć mózgu Hitlera – bolszewika i lewaka PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Rebe Kohn Aron   

Wielokrotnie w ciągu dekady w felietonach okołohitlerowych wypowiadałem się na temat genezy powstania kreatury ludzkiej pod nazwą Hitler.

Samo imię Adolf jest trywialne, a więc matka i ojciec byli matołkami, którzy przypadkowo wytrysnęli bękarta, i nazwali go jakkolwiek.

Bachor Adolf, małolat nieudacznik, bez zdrowia fizycznego i umysłowego wylądował w Wiedniu. Tutaj w połowie krwi żydowskiej pomiot, bez tożsamości, spróbował swych sił na Akademii Sztuk Pięknych, i odpadł na egzaminach jako beztalencie.

Nie było na chleb, czynsz i cokolwiek.

Brzydki mieszaniec, bez zdrowia, talentu zaczął prostytuować się w zaułkach Wiednia.

Od urodzenia miał skłonności homoseksualne, i w układzie pedalskim był formą kobiety, a więc brał do dzioba i w dupę. W półświatku rynsztoka Wiednia był atrakcyjny jako mała, chuda, wyszczekana szmata. Zaczęły napływać drobne pedalskie pieniądze, za to jak mówi przysłowie, że „był w dupę jebany”.

Byt się polepszył. Więcej jedzenia, lepsze mieszkanie, za cenę rozklekotanego zwieracza. Nieuniknione pojawiły się przy prostytucji narkotyki, które z kanalią Adolfem zeszły do grobu, i doprowadziły do wczesnego Alzhaimera i totalnego Parkinsona. Adolf nigdy nie był mężczyzną, a kobietą był marną, gdyż kościstą, i wiecznie naćpaną.

Według współczesnej medycyny pedał nie posiada kawałka mózgu, który odpowiada za rozpoznawanie płci, a więc jest totalną kaleką, nie dającą możliwości rozmnażania się, i zachowania gatunku i cywilizacji.

Będąc prostytutką, kurwą, pedałem w śmierdzących zaułkach Wiednia mógł być tylko proletariuszem wszystkich krajów połączonym w rynsztoku i kloace, a jego bogiem był bolszewizm, Marks, Engels i Lenin - nota bene też pomioty żydowskie usunięte poza diasporę pobożną hebrajską.

Wracając do proletariackiego mózgu Adolfa Hitlera odsyłam czytelników do książki „Płeć mózgu” Anny Moir i Davida Jossela.

Po przeczytaniu tej pozycji paranaukowej można w prosty sposób zrozumieć każdy krok lumpenproletariusza Adolfa bolszewika o rozklekotanym zwieraczu.

Na bazie nędzy lat 20tych – 30tych w Europie i Rosji doszli do głosu Hitler i Stalin, obaj śmieci ludzkie nie potrafiący własnymi rękami i mózgiem zarobić na siebie i rodzinę.

Stalin był nędzarzem, pomiotem żydowskim, z Gruzji wypchnięty poza nawias gminy hebrajskiej gruzińskiej.

Ze strachu przed światem uciekł do seminarium duchownego, gdzie zaorano mu mózg i odbyt. Z seminarium dotarł do bolszewi, czyli bandy nierobów i złodziei. Ze strachu Stalin (pseudonim trywialny tchórza ma odnosić się do stali – twardej i nieugiętej) zabijał całe nacje i narody, a zwłaszcza Tatarów, których bał się śmiertelnie.

Po środku między dwoma pedałami półżydami Hitlerem i Stalinem znajdowała się dostatnia, konserwatywna Polska z heteroseksualnym do bólu Piłsudskim. O czym marzyły dwa tchórzliwe pedały i nieroby bolszewickie Hitler i Stalin?

A no o tym, aby dobrać się do terytorium, kasy, zabytków Polaków, no i do odbytu marszałka.

Zwieracz Piłsudskiego był poza zasięgiem dwóch małych pedałów, a więc życzyli mu śmierci.

I marszałek w sposób naturalny umarł.

Bolszewia Niemiec i Rosji z pustymi kieszeniami ruszyła na jedyny pełen banknotów portfel europejski, znajdujący się w Polsce.

Oba bolszewickie, nędzarskie pomioty ucharakteryzowały się na panów świata i świadomości maluczkich.

Stalin był władcą nędzy ZSRR, a więc upodobnił się wąsami do dziada rosyjskiego, i to było akceptowalne, wśród proletariuszy.

Hitler będąc nędzną kobietą, cwelem pedalskim ucharakteryzował się jak aktorka kabaretowa. Przylizane uczesanie na lewą stronę, wąsik-pląsik włoskiego fryzjerczyka, wyuczony krzyk modulowany udający przemowę i komiczne, pseudostraszne miny do kamer, aparatów i tłumów, no i podniesiona ręka w geście „hail” ukradzionym od starożytnych Rzymian i Egipcjan, włącznie ze swastyką.

Nędza, bolszewizm i złodziejstwo – oto źródło komunizmu – gówna opartego na nieuctwie, analfabetyzmie i braku jakichkolwiek zdolności umysłowych i manualnych. Tak więc bolszewik i komunista aby istnieć musi ukraść mądremu i zaradnemu.

Świat nadal podzielony jest na demokratów czyli bolszewików, nierobów i złodziei i republikanów czyli myślących, produkujących, kumulujących.

Przykładem na dziś demokratów-bolszewików jest rodzina prezydencka Clinton, Obama, a republikanów rodzina prezydencka Regan, Trump.

Niemcy jako naród od zawsze byli śmieciem światowym, który wywoływał wojny i w większości je przegrywał wiedziony wrodzonym kretynizmem, i uporem chama bitego w ciemię.

Spedalony cwel, czyli pedał grający rolę kobiety, nasz ulubieniec z rynsztoku Hitler, jako przywódca żyjących w nędzy Niemców, nie był w stanie zapłacić reparacji wojennych I wojny światowej dla całego świata. Nawet kilku procent! Nie miał szans!!

Ludzka szmata bolszewicka, lewacka Hitler, wraz ze śmieciowym narodem Niemcami nędzarzami światowymi lat 20 i 30-tych XX wieku wymyślił, aby znów zaatakować Europę i nie zapłacić reparacji za przegraną wojnę I światową.

Reasumując. Lata 20-30-te w ZSRR: bieda z nędzą kończąca się wielomilionowym kanibalizmem – wielomilionowym udokumentowanym i totalnym analfabetyzmem wysuwa na czoło tchórza, psychopatę Stalina – śmiecia, z dziada pradziada.

Tzw. Niemcy w tym samym czasie w nędzy nie mniejszej od ZSRR, obierają najlepszego, z najlepszych pedała, cwela, bolszewika Adolfa wąsik Hitlera na dowódcę narodu.

W czasie II wojny światowej każda rodzina niemiecka dostawała regularnie paczki składające się z artykułów codziennej potrzeby, włącznie ze sztucznymi oczami, protezami zębowymi, protezami kończyn itp.

Były to przedmioty ukradzione podbitym narodom przez dzielny Wermacht. Paczki dostarczano co miesiąc, dorzucając futra, bibeloty, zabawki. Społeczeństwo niemiecki, a więc każdy Niemiec dokładnie wiedział, że są to przedmioty po trupach rodzin podbitych narodów.

Hitler spedalony pół żyd wydalony z diaspory hebrajskiej otoczył się SS i Gestapo. Zrobił to ze strachu, a więc w jednostkach SS i Gestapo prawie 90% byli żydzi przechrzty, w większości bolszewicy pedały.

Większość otoczenia Hitlera to byli homoseksualiści bezpośredni i pod przykryciem. To dla nich Hitler, nieudana kobieta, wynajął architekta Alberta Speera, Hugo Bossa kreatora mody i wielu innych, aby stworzyli piękne, operetkowe mundury, budowle i przedmioty.

Beztalencie plastyczne i bezguście Hitlera straszy do dziś.

Przykrywką dla Hitlera pedała była Ewa Braun, lesbijka do kwadratu. Oboje udawali mężczyznę i kobietę.

Oto jest obraz bolszewika, pedała, nędzarza, de facto złodzieja, którego naród niemiecki obrał za dowódcę i boga. Tak więc przyjmując paczki po zabitych dzieciach, rujnując świat i Polskę doszczętnie, społeczeństwo Niemiec wydało na siebie wyrok jednoznaczny. Musi być natychmiast rozebrane i podzielone między poszkodowanych we wszystkich ostatnich wojnach.

To jest nieodwołalne, za bestialstwo wynikające z bolszewizmu i lewactwa.

ZSRR za bolszewizm i lewactwo już zostało rozebrane po części, a dziś żyje w nędzy totalnej dowodzone przez złodzieja, KGBesznego, analfabetę Putina (znam osobiście z czasów mera Petersburga Sobczaka), i chyli się do upadku, jako tzw. Rosja. Polska musi od Rosji odebrać reparacje wojenne, a następnie rozebrać do końca krainę bolszewików Putina nieroba z KGB. W czasie II wojny światowej największy generał USA Patton biorący udział czynny w zmaganiach wojennych, po ocenie zwyrodnialców bolszewickich czyli ZSRR i Niemcy, doszedł do wniosku, że oba te tzw. państwa muszą być zlikwidowane i wymazane z map świata, dla dobra świata na przyszłość.

Generał George Patton jest jako żołnierz i strateg zaliczany do czołówki w historii świata, budowniczych ładu granic i pokoju.

Dwa dni temu w Norwegii zwyciężyli konserwatyści, całkowicie wycinając bolszewię lokalną, tak więc zabójca komunistów Breivik wyjdzie na wolność w chwale, i zostanie czołowym przywódcą republikanów i konserwatystów w Europie.

To dobry znak dla mojej ukochanej ojczyzny Polski, dla moich zmęczonych, zakatowanych, rodziców, dzidków, pradziadków, to dobry znak dla reparacji dla Polski ze strony bolszewików, lewaków z tak zwanej rosji putina, i niemiec merkelowej. W kolejności trzeba rozebrać oba bolszewickie państwa i po mału zapomnieć o lewackiej zarazie. Tak więc reparacja dla Polski od Niemiec i Rosji, która zrujnuje do zera te dwie bolszewie, a następnie wymazanie z map granice zarzewia komunizmu i lewactwa.

Niech Bóg błogosławi Polskę Republikańską i Konserwatywną, bogatą mądrością pracowitych i mądrych Polaków.

Rebe Kohn Aron
w swojej mądrości
i dalekowzroczności
dla Sióstr i Braci

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.25 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Ostatnio zmieniany w Wtorek, 19 Wrzesień 2017 09:55