Hebrew Date: 8/20/5779 > Strona główna Aktualności
Aktualności
KTO SIĘ BOI HISTORII POLAKÓW I ŻYDÓW? (część pierwsza) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aron Kohn – Hajfa, Izrael   
Poniedziałek, 11 Marzec 2019 00:00

dr Ewa Kurek, Warszawska Gazeta, nr 7, 15-21.02.2019 r.

Cała polityka PSS względem środowisk żydowskiej diaspory i Izraela sprawia mocne wrażenie zaściankowości, która w polityce zagranicznej jest dla Polski zabójcza. Oznacza zwykły brak znajomości świata, w tym wypadku świata żydowskiego. Oznacza także myślenie w kategoriach spiskowej teorii dziejów o jakiejś niezwykłej żydowskiej nadprzyrodzonej i globalnej mocy sprawczej, której należy się bać, której należy na każdym kroku ustępować i poświęcać dla niej także polskie prawo i obowiązek dociekania prawdy.

Więcej…
 
STRACH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Reb. Janusz Baranowski   
Czwartek, 07 Marzec 2019 00:00

MOTTO: Primus in orbe deos fecit timor (Bogów na świecie stworzył naprzód strach)
Publiusz P. Stacjusz, j TEBAIDA, 3,661

WOJCIECH GOŁĘBIEWSKI

BLEDNIE ZE STRACHU. WSZYSTKO BLEDNIE ZE STRACHU, A WIĘC TAKŻE WSZYSTKIE UCZUCIA BLEDNĄ ZE STRACHU. ŚCIŚLEJ: BLEDNĄ PRZY STRACHU, TJ. WOBEC, Z POWODU CZY TEŻ WSKUTEK STRACHU. STRACH MA WIELKIE OCZY; STRACH JEST WIELKI. ZGODNIE Z POWYŻSZYM MOTTEM STRACH JEST PAR EXCELLENCE KREATYWNY. TO STRACH INICJUJE I UTRWALA WIARĘ, NADZIEJĘ I MIŁOŚĆ

Więcej…
 
PIERWSZE STULECIE MASONERII HISZPAŃSKIEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Reb. Janusz Baranowski   
Środa, 06 Marzec 2019 00:00

BR:. FRANZ SOLON

Phillip lord WhartonHISZPAŃSKI RUCH WOLNOMULARSKI JEST ŚCIŚLE ZWIĄZANY Z HISTORYCZNYMI WYDARZENIAMI, KTÓRE MIAŁY MIEJSCE PRZED POJAWIENIEM SIĘ MASONERII W EUROPIE. JEDNYM Z TAKICH FUNDAMENTALNYCH WYDARZEŃ BYŁO POJAWIENIE SIĘ LIBERALIZMU WŚRÓD RODZĄCEJ SIĘ BURŻUAZJI WCZASACH RENESANSU. RUCH TEN MIAŁ NA CELU PRZEJĘCIE WŁADZY, KTÓRA DOTĄD BYŁA W RĘKACH KRÓLÓW, PANÓW FEUDALNYCH I KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO.

Więcej…
 
Niezłomny, Wyklęty i Przeklęty po Stokroć! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Reb. Janusz Baranowski   
Środa, 06 Marzec 2019 00:00

Obejrzałem film „Wyklęty” w reżyserii Konrada Łęckiego z 2017 roku i poszedłem jak zwykle na Marsz Wyklętych, Niezłomnych w Częstochowie, gdzie złożyłem kwiaty pod Miejscami Kaźni, jako Stowarzyszenie Niezłomność. 1 marca – Dzień Niezłomnych jest moim Osobistym Świętem – Intymnym i Niezłomnym.

Coroczny Marsz Niezłomnych i Wyklętych w Częstochowie organizowany jest przez stowarzyszenia patriotyczne, w tym przez Stowarzyszenie Niezłomność Klub Patriotyczny im. Generała Kazimierza Puławskiego w Częstochowie.

Ostatnio zmieniany w Środa, 06 Marzec 2019 08:14
Więcej…
 
Wolnomularz Polski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Reb. Janusz Baranowski   
Wtorek, 05 Marzec 2019 00:00

Ostatnio zmieniany w Środa, 20 Luty 2019 06:36
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL